Zahrada inteligentně a líně měsíc po měsíci - zlev

Kód: BRAZD-60-SL
Neohodnoceno
240 Kč
Skladem (2 ks)
Zlevněná publikace s poškozenou vazbou. Vazba je poškozena škrábanci, nebo jinými drobnými oděrkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další kniha i u nás oblíbeného autora přináší praktické rady, co je nezbytné udělat na zahradě či balkoně v jednotlivých měsících, aby květiny, zelenina a bylinky i ovocné stromy a keře přinášely majiteli především pohodu a radost, bez zbytečné dřiny a stresu. Rady na ochranu proti škůdcům jsou zaměřeny hlavně na prevenci a postupy blízké působení přírody, bez drastických chemických prostředků.
Chcete mít záhony bez plevele, pomalu rostoucí trávník a škůdce, kteří zmizí sami, bez chemie?
Pečujte o zahradu v souladu s přírodou a nikoli v rozporu s jejím přirozeným během.
Přehledný seznam prací nezbytných (i zbytečných) na každý měsíc.
Spousta nových rad a tipů pro zahradu inteligentního lenocha, které šetří námahu, čas i peníze.
Praktické rady, co je nezbytné udělat na zahradě či balkoně v jednotlivých měsících, aby květiny, zelenina a bylinky i ovocné stromy a keře přinášely majiteli především pohodu a radost, bez zbytečné dřiny a stresu. Rady na ochranu proti škůdcům jsou zaměřeny hlavně na prevenci a postupy blízké působení přírody, bez drastických chemických prostředků.
Karl Ploberger je známý rakouský zahradník a publicista, který se zabývá zahrádkařením v přírodním duchu. Moderuje také populární pořad rakouské televize „Příroda v zahradě“. Jeho bestseller „Zahrada pro inteligentní lenochy“ ho proslavil i za hranicemi německy mluvících zemí.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: