Doprava a platba

Způsoby dopravy: 

Objednávky jsou vyřizovány do pěti dnů od obdržení objednávky.

 

Česká pošta

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím České pošty. Cena poštovného a balného je 150,- Kč dobírkou a 100,- Kč při platbě kartou. U objednávek nad 2000,- Kč je poštovné a balné zdarma! 

Slovenská pošta

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím Slovenské pošty. Cena poštovného a balného je 6,- Eur dobírkou a 4,- Eur při platbě kartou.

 

Zásilkovna

Zboží je zákazníkovi doručeno na vybranou pobočku Zásilkovny. Cena této služby je 89,- Kč a při platbě dobírkou je připočteno 50,- Kč. U objednávek nad 2000,- Kč je poštovné a balné zdarma!

 

Osobní odběr

Zboží bude připraveno k vyzvednutí po předchozí dohodě na adrese vydavatelství: Česká republika - Profi Press s.r.o., Jana Masaryka 2559/56b, Praha2, Slovenská republika - Profi Press SK s.r.o., Dlhá 25, Nitra, 949 01

Osobní vyzvednutí je zpoplatněno částkou 39,- Kč/ 2 Eur.
Platba v hotovosti, nebo kartou. Pouze po předchozí dohodě a zaslání informace o možném vyzvednutí!

 

Způsoby úhrady:

Dobírkou - Zboží zaplatíte hotově při převzetí od přepravce, nebo vyzvednutí. Ke každé objednávce je účtováno poštovné a balné ve výši 150,- Kč, nebo 139,- Kč včetně DPH. Zboží je zasíláno pouze po území České a Slovenské republiky!

Online kartou - Zboží zaplaceno ihned pomocí Vaší platební karty. Zboží pak zasíláno doporučenou zásilkou České pošty, nebo Zásilkovnou a je účtován poplatek za dopravu ve výši 100,-/ 89,- Kč včetně DPH. Zboží je zasíláno pouze na území České republiky, do jiných států neposíláme !!!