UH6434

Kód: 000003988100100562
Neohodnoceno
1 560 Kč
Skladem (>5 ks)

Traktor New Holland T5.140 Giro d'Italia - 2022, 1:32

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice. Materiál: kov a plast
VĚK: od 14 let
Společnost New Holland Agriculture představila T5.140 Dynamic Command s livrejem speciálně navrženým na oslavu sponzorství Giro d'Italia na stánku svého prodejce Gruppo Dalla Vecchia na výstavě Fieragricola ve Veroně, městě, které bude hostit příchod poslední etapy.
Traktor, který bude na veletrhu vystaven od 2. do 5. března, byl upraven o dres inspirovaný dresem, který nosí lídr celkové klasifikace závodu, nebo ikonickým "růžovým dresem". Traktor bude sledovat trasu 105. ročníku Giro d'Italia a připojí se k divákům, kteří budou tleskat jezdcům při příjezdu každé etapy, se zastávkami po cestě, aby se setkali s cyklistickými nadšenci z místních zemědělských komunit.
Carlo Lambro, prezident značky New Holland, uvedl: "Náš traktor, ve své barvě lídra závodu, bude také v centru bohatého programu akcí, které se budou odvíjet po celý rok, aby udržely naživu vášeň a emoce Giro d'Italia v cyklistických a sportovních nadšencích v nadcházejících měsících. Je to skvělý způsob, jak oslavit hodnoty, které velký etapový závod sdílí s New Holland a zemědělstvím obecně, jmenovitě udržitelnost, inovace, odhodlání a vášeň, které nás vedou ve všem, co děláme."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: