ABC genetiky drobných zvířat

Kód: BRAZDA-33
Neohodnoceno
235 Kč
Skladem (>5 ks)
autor: R. Šiler, J. Fiedler a kol., EAN: 9788020904133

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydavatelství: Brázda, Vydání třetí, přepracované
počet stran: 208 str., 53 tabulek, 33 obrázků
170 x 240 mm
Základy genetiky zpracované pro potřeby drobných chovatelů a šlechtitelů. Kniha je oceňována pro ucelený pohled a široký záběr, od teoretických základů genetiky až k poznatkům o dědičnosti konkrétních kvalitativních a kvantitativních znaků, a to u nejčastěji chovaných druhů – králíků, psů, drůbeže a holubů.
Genetika má své zvláštní kouzlo. Dává věcný obsah spojení minulosti s přítomností a přítomnosti s budoucností.
Využívání poznatků o dědičnosti je základem úspěchu chovatelské práce při zdokonalování požadovaných znaků i užitkovosti zvířat. Základy genetiky zpracované pro potřeby drobných chovatelů a šlechtitelů přináší osvědčená příručka erudovaných autorů, text byl přepracován a doplněn o nejnovější poznatky a názory. Kniha je oceňována pro ucelený pohled a široký záběr, od teoretických základů genetiky až k poznatkům o dědičnosti konkrétních kvalitativních a kvantitativních znaků, a to u nejčastěji chovaných druhů – králíků, psů, drůbeže a holubů.
Podstata dědičnosti a proměnlivosti – Základní zákony dědičnosti – Genetika v chovu králíků – Genetika v chovu psů – Genetika v chovu slepic – Genetika v chovu holubů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: