Pěstujeme slivoně

Kód: BRAZDA-67
Neohodnoceno
200 Kč
Skladem (>5 ks)

autoři: J. Blažek, V. Kneifl, EAN: 9788020904034

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydavatelství: Brázda
počet stran: 232, 16 str. bar. příl.,
brožovaná vazba, 145 x 200 mm
Monografie věnovaná významnému ovocnému druhu shrnuje nové poznatky o odrůdách tradičních i nově zkoušených, nárocích na pěstování, řez a tvarování, chorobách a škůdcích. Zabývá se metodami a postupy vhodnými pro úspěšné komerční pěstování i zásadami, podle kterých by měli o slivoně pečovat zahrádkáři a drobní pěstitelé.
Praktická příručka s novými poznatky o pěstování oblíbeného ovocného druhu, tj. např. o odrůdách tradičních i nově zkoušených, nárocích na pěstování, řez a tvarování, chorobách a škůdcích. Zabývá se metodami a postupy vhodnými pro úspěšné komerční pěstování i zásadami, podle kterých by měli o slivoně pečovat zahrádkáři a drobní pěstitelé. Velká pozornost je věnována ochraně proti nejnebezpečnější chorobě slivoní – virové šarce.
Botanické a pomologické třídění slivoní – Odrůdy slivoní – Podnože slivoní – Výsadba slivoní – Řez a tvarování stromů – Ošetřování výsadeb – Výživa a hnojení – Péče o zdravotní stav slivoní – Sklizeň plodů a příprava k prodeji – Slivoně u drobných pěstitelů.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: