Jezdecký výcvik se systémem

Kód: BRAZDA-45
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (>5 ks)
autor: Stefan Radloff, EAN: 9788020904003

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydavatelství: Brázda
počet stran: 168 celobarevných stran
vázaná vazba
185 x 260 mm

Drezurní a skokové lekce pro každý den.
Kniha známého trenéra patří ke stálicím naučné literatury pro jezdce. Přesně vypracované, graficky instruktivně znázorněné a stručným doprovodným textem opatřené denní lekce pro drezurní a skokové ježdění, které můžete různě kombinovat při každodenním výcviku. Systematicky sestavené naučné postupy umožní zvolit pro koně vhodné výcvikové metody, které povedou k úspěchu a k radosti z jízdy na koni.
Přesně vypracované, graficky zřetelně znázorněné a stručným doprovodným textem opatřené denní lekce pro drezurní a skokové ježdění, které lze různě kombinovat při každodenním výcviku. Systematicky sestavené naučné postupy umožní zvolit pro koně vhodné výcvikové metody, které zajistí úspěch a radost.
* K úspěchu vedoucí systematická, odborně naučná kniha pro cílevědomé jezdce a trenéry koní.
* Tipy jak docílit optimální spolupráci mezi jezdcem a koněm a co nejlepšího vedení výcviku a plánování při tréninku koní.
* Základy jezdectví a systematicky sestavené denní lekce pro drezurní a skokový výcvik ve formě precizního grafického znázornění a textové dokumentace.
Kreativita v drezurním obdélníku – Stěžejní body drezurního výcviku – Technika parkúru – Stěžejní body skokového výcviku – Ježdění je spolupráce a komunikace – Účelná a úspěšná organizace výcviku.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: